Kim korkar 2016'dan!

İstanbul'a beklenen kar yağışı geldi.Aralıksız yağar, ne olur ne olmaz diye market alışverişi yaptım geldim.Ama eve gelene kadar bana sorun,yüzümü ve kulaklarımı hissetmedim.Dışarda işi gücü olanları görünce  kendimi şanslı hissettim.Geçen sene ben de çalışırken baya zorlanmıştım kardan,soğuktan.Ama özlemişim havada uçuşan küçük kar taneciklerini..

Ve evet bir yılı daha bitirdik.Gerçekten anlayamıyorum zaman ne çabuk geçiyor,yaşarken uzun,yorucu ama genele dönüp baktığında acı tatlı bir yıl 'vınn!' diye geçmiş.

Peki bu yıl en çok neye sevinip,üzüldünüz?

Beni soracak olursanız en mutlu olduğum olay Lady Gaga konserine gitmekti.Müziğini gerçekten çok seviyorum.Kendimden bir şeyler buluyorum ve canlı canlı yakından görme fırsatım oldu, bu benim için unutulmaz anlardan biridir.
Üzücü olaya gelirsek  iki ay önce en yakın arkadaşımın babasını kaybettik.Hayatımda ilk defa cenazeye gittim.Ölümü yakınlarıma yakıştıramıyorum ve hala kendimle yüzleşemedim,öldüğüne inanamıyorum.Sanki uzak bir ülkeye gitti ve artık orada yaşayacak gibi düşünüyorum.Bilmiyorum ya bu konuda çok hassasım.

Yılbaşında ne yapıyorsunuz? (:

Herkesin uyuz olduğu, her yıl klişe haline gelen soruyu ben de sorayım bari.E napıyorsunuz yok mu bir plan?
Bende yok,evde pijama terlik takılıcam.Aslında bir dağ evinde,şömine başında sevdiklerimle birlikte olmak isterdim.Huzur verici gerçekten..Önemli olan kalplerin bir olması diye kendimi avutayım en iyisi.

Yılbaşı zamanı en çok sevdiğim şeylerden biri sokakların ışıl ışıl olması.

                                                             Nişantaşı


  Herkese mutlu yıllar diliyorum.Sevdiklerinizin kıymetini bilin,ve en önemlisi Anı Yaşayın!!Kokulu öpücükler..

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kırık kalp..

Aşkımı geri istiyorum!..

Evlenmek ya da evlenmemek..